GłównaZapowiedzi

Nowość od Menago nadchodzi! Czy będzie to nowy hit wesel?

Zespół Menago, twórcy takich utworów jak: Piątek, piątunio„, „Mąż” czy chociażby „Nie zaśniesz tej nocy” zapowiadają swoją nowość. Czy będzie to hit wesel? Tego dowiemy się już wkrótce.

Formacja ta w roku 2018r. wydała utwór pt. „Mąż” opowiadający o dziewczynie, która miała plany: modeling i aktorstwo, jednak na jej drodze pojawił się mężczyzna chcący za wszelką cenę poślubić atrakcyjną panią.

Po sukcesie utworu grupa postanowiła iść za ciosem i wydać kontynuację pt. „Żona„.

Jak pisze sam zespół pod video-zapowiedzą na YouTube:

Jak to mówiły słowa naszej poprzedniej piosenki „On dobrym mężem będzie”, a tera zdecydowała się i ona… Chyba… Czy ona „Dobrą żoną będzie”? Sprawdźcie sami!”

Wpis świadczyć może o tym, że jest to historia prawdopodobnie tego samego mężczyzny z poprzedniej produkcji, któremu jednak udało zrealizować się marzenie: poślubić ukochaną. Ponadto pewny jest, że wybór to był strzał w dziesiątkę, a sama wybranka postanowiła dać całe serce, a nie połowę (jak było śpiewane w utworze „Mąż„).

Wiadomo powszechnie, że ślub to ważna uroczystość w życiu człowieka, który zazwyczaj kończy się weselem. Czy najnowsza propozycja od zespołu Menago będzie śpiewana na weselach i stanie się ich hitem? Tego przekonamy się już 6 lutego, kiedy właśnie będzie mieć oficjalna premiera utworu. Za realizację teledysku odpowiada firma Ultimate Media, aranż stworzył Wojtek Sarwa (zespół Levelon). Utwór pojawi się na kanale YouTube zespołu. Tymczasem na łamach naszego portalu prezentujemy Wam zapowiedź.

Dajcie znać co myślicie o nadchodzącym singlu. Nam się podoba i nóżka sama rwie się do tańca. Czekamy na pełną wersję!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację