DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Nowy rok rozpoczynamy noworoczną premierą! Po szalonej nocy sylwestrowej Rafał Woźniewski z grupy 4EVER postanowił przywitać nas bardzo gorąco w samo południe, ponieważ kawałek pojawił się w serwisie YouTube równo o 12:00.

Od zwariowanego utworu „Dziurawe jeansy” minęło blisko pół roku. Przez ten czas Rafał nie próżnował i dzielnie przygotowywał nam premierę, która ma szansę stać się PIERWSZYM hitem roku 2020!.

Najnowsza propozycja od zespołu 4EVER nosi nazwę „Sprzedaję miłość”. Rafał w swoim utworze śpiewa, że na miłość jest teraz wielki popyt, co sugerować może, iż czeka ona na nas na każdym rogu niezależnie od pory roku. Miłość – wg zespołu – sprzedaje się tak samo jak woda pitna, a za nią idzie szczęście.

Utwór idealnie nadaje się na pierwszy taniec, chociażby ze względu na to, że jest wolny, a fanów zaskoczył sam teledysk, w którym można zobaczyć między innymi piękny polski krajobraz z pałacem w tle.

W ciągu kilku godzin od premiery utwór zyskał sympatię widzów. Fani piszą w komentarzach, że mimo innego klimatu, piosenka jest sztosem. Od momentu premiery propozycję wyświetlono blisko 10 tysięcy razy. Przedpremierowo jednak można było usłyszeć ten utwór 30 grudnia w stacji VOX FM.

„Sprzedaję miłość” to mega pozytywny, ciepły utwór, który może stać się hitem nie jednego wesela, a także ma szansę podbić pierwszy kwartał 2020 roku; jednocześnie jest to dobre rozpoczęcie nowego, muzycznego roku. Gorąco zapraszamy do obejrzenia klipu i posłuchania tej nowości.

Utwór wydawany jest przez Wydawnictwo Muzyczne Folk.