GłównaO Gwiazdach

Noworoczna niespodzianka od After Party! Zespół odwiedzi swoich fanów!
Radio FTB

Zespół After Party, założony przez Patryka Pegzę bawi nas, swoich fanów, już od 2012 roku. Na swoim koncie ekipa ma już wiele popularnych oraz niezwykle lubianych utworów, które grane są niemalże przez znane stacje radiowe i telewizyjne.

W ostatnim czasie rozpieścili nas wydając dwa szalone utwory, których łączna liczba wyświetleń na obecną chwilę wynosi blisko mln. Najnowsza propozycja pt. „Na razie się bajerujemy” ukazała się na początku listopada i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Utwór niezwykle poprawia humor w tych ciężkich czasach.

Kilka dni temu na fanpage zespołu Red Queen („Za Tobą szalałam, w Tobie się kochałam”) pojawiły się dosyć tajemnicze zdjęcia.

Okazuje się, że zamieszczone zdjęcia pochodzą z planu programu jubileuszowego zespołu After Party.

Jak informuje Red Queen, emisja jubileuszowego programu ma odbyć się w Nowy Rok. Póki co nie zostały zdradzone informacje dla jakiej stacji telewizyjnej odbywa się realizacja programu, natomiast fotografia z mikrofonem w rękach Asi może sugerować, że to właśnie ona będzie gospodarzem programu.

Prawdopodobnie już wkrótce dowiemy się nieco więcej informacji na temat programu. Nowy Rok rozpocznie się bardzo muzycznie i tanecznie.

My już odliczamy dni do premiery.

Tymczasem w oczekiwaniu na jubileusz After Party, na szpaltach naszego portalu, przypominamy wspólną produkcję zespołu w duecie z RQ.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację