Nowe odkrycie roku w branży muzycznej! Ten cover to potwierdza! Sprawdź już teraz.

Grupa Boys na czele z Marcinem Millerem działa od ponad 30 lat. Przez cały zespół zaskakuje nowymi, wielkimi hitami na wysoką skalę. Jak powszechnie wiadomo, lider i wokalista formacji – wspomniany Marcin Miller – to człowiek o wielu twarzach, który nie boi podejmować się wielkich wyzwań.

Z początkiem roku 2020 w Zespole Szkół w Michałowie utworzono profil o tematyce disco polo. Popularny wokalista prowadzi w niej master-class, czyli tak zwaną klasę mistrzowską prowadzoną dla studentów.

Muzyczne, zdobyte przez lata doświadczenie z pewnością pomogło Marcinowi Millerowi przekazać swoją wiedzę uczniom klasie estradowej liceum. Efekty nauczania możemy oglądać w sieci już od jakiegoś czasu.

30 kwietnia b.r. na kanale wytwórni Green Star Music pojawił się cover utworu zespołu BoysWciąż pamiętam” (który od wakacji 2018 roku zdobył ponad 30 mln wyświetleń) w wykonaniu Klasy Estradowej Liceum w Michałowie.

Takiego duetu nikt się nie spodziewał! Marcin Miller i uczniowie ZS Michałowo we wspólnej produkcji!

W nowej wersji utworu możemy usłyszeć uczennice w/w klasy, a także samego twórcę, który razem z dziewczynami wykonuje swój hit, co w efekcie daje bardzo ciekawie i piękne wykonanie.

Teledysk do „Wciąż pamiętam” w wersji kobiecej, zrealizowany w ZS w Michałowie opowiada historię uczennic, które podczas lekcji muzyki z profesorem Marcinem Millerem nudzą się i wpadają na pomysł zorganizowana w szkole dyskoteki. Gdy wybrzmienia dzwonek na przerwę uczniowie wychodzą tłumnie z klasy. Główną atrakcją dyskoteki ma być ich koncert, do którego gościnnie włącza się lider grupy Boys. W klipie widzimy również ujęcia ze studia nagrań, które tutaj zostały wykorzystane do pociągnięcia fabuły – próby przed występem przed publicznością, osobami z innych klas.

To nowe odkrycie muzyczne roku! Kolejne talenty z szansą na podbój rynku!

Cover w wykonaniu uczennic z ZS Michałowo to istne szaleństwo i z pewnością największe odkrycie muzyczne roku. Młode dziewczyny, w których drzemie ambicja oraz niewybudzona jeszcze bestia. Cover został okraszony lekko zmienionym aranżem oraz linią melodyczną i solidnym, żeńskim wokalem, którego słucha się bardzo przyjemnie.

Klasa Estradowa Liceum w Michałowie nadała utworowi nowego klimatu, a żeński wokal i świetny, napisany z pomysłem klip sprawia, że ciężko jest zapomnieć o tym wykonie. Fani są zaskoczeni i oczarowani każdym detalem owej produkcji. W komentarzach aż roi się od pozytywnych opinii. Oto niektóre z nich:

  • Bardzo fajnie. Życzę samych sukcesów Pani Dyrektor.
  • Fajnie wyszło 🙂
  • Bomba 🔥🔥🔥 Dobra robota 💪❤️
  • Świetnie zaśpiewane i super duet z Marcinem Millerem
  • Przepiekny cover

Podsumowując: „Wciąż pamiętam” w wykonaniu Klasy Estradowej Liceum w Michałowie to produkcja, w której można się zakochać już po jednokrotnym przesłaniu. Dziewczyny, po pierwszym utworze, pokazują, że muzyka jest ich pasją. Bez wątpienia można stwierdzić, że wszelakie tajniki wiedzy związane z tworzeniem muzyki zostały przekazane co do joty, wskutek czego dziewczyny pokazały klasę i pazura. A jak zapowiadają, ich przygoda nie kończy się na coverze znanego przeboju. KLASA. ELEGENACJA. POEZJA. PETARDA. SZTOS. MIÓD DLA USZU – te słowa najlepiej podsumują ten utwór.

Na łamach naszego portalu prezentujemy te młode talenty, nad którymi piecze sprawuje sam Marcin Miller. A dziewczynom życzymy sukcesów w dalszym realizowaniu się i czekamy na kolejne produkcje.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację