Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Nowa wokalistka zespołu Playboys?! Takiej gwiazdy nikt się nie spodziewał!

Nowa wokalistka zespołu Playboys?! Takiej gwiazdy nikt się nie spodziewał!

Kto z fanów disco polo nie zna utworów takich jak: „Lejde”, „Nasza noc”, „Będę Twoim king kongiem”, „Zwariowałem”? Każdy prawdziwy fan muzyki tanecznej z pewnością zna wspomniane kawałki, których autorem jest grupa Playboys.

Zespół zwariowany i pozytywnie zakręcony co przelewa na swoją twórczość, dzięki czemu ich kawałki to prawdziwe hity, które idealnie trafiają w oczekiwania fanów.

Wokalista i lider zespołu Kuba Urbański jest również wielkim zapatrzonym jak w obrazek fanem swojej córki Hani.
Swoją córkę kocha bezgranicznie i zrobi dla mniej wszystko!
Wokalista każdy swój wolny czas spędza właśnie z Hanią bawiąc się z nią w przeróżne zabawy czasami dzieląc się nimi ze swoimi fanami wstawiając video relację na swoje social media.

Kilka dni temu na oficjalnym instagramie Kuby pojawiło się video nagranie na którym jego córka Hania śpiewa i gra na gitarze!
Koniecznie musicie to zobaczyć i posłuchać, wydaje się że w rodzinie lidera zespołu Playboys rośnie nowa gwiazda estrady.