Nowa wersja utworu od Miłego Pana! Ten wykon mogli usłyszeć nieliczni.

Takiego połączenia muzycznego nikt by się nie spodziewał! Wielkie zaskoczenie pojawiło się na muzycznej scenie z udziałem…

Tegoroczne lato z pewnością rozpieszcza temperaturą każdego sympatyka wysokich temperatur. Wraz z przywitaniem lata ruszyło wielkie podróżowanie gwiazd po muzycznych miejscach.
Muzyczne produkcje, którymi artyści dotychczas nie mogli się publicznie podzielić z odbiorcami w końcu rozwinęły skrzydła. Na ten moment czekała ogromna ilość sympatyków, lubiących największe imprezy i nie tylko.

W mediach społecznościowych pojawił się niecodzienny duet! Miły Pan wraz z Sandrą Cygan.

Połączenie wulkanu energii wraz z przesympatyczną pełną uroku nie zapominając o wielkim talencie przyprawia o dreszcze. Piotr Kołaczyński znany wszystkim jako Miły Pan u boku z Sandrą Cygan osobowość, która posiada największe zamiłowanie do skrzypiec.
Znana skrzypaczka postanowiła wspólnie z Miłym Panem wykonać podczas koncertu w Klubie Arena Mielno utwór pt. „Małolatki„.
Sandra na swoich skrzypcach potrafi zdziałać największe muzyczne cuda, duet z Miłym Panem przyprawił wszystkich o dreszcze, jednakże publika nie kryła swojego zadowolenia co można zauważyć na umieszczonym nagraniu w social media.

Produkcje Miłego Pana darzą się wielkim zainteresowaniem sympatyków muzyki tanecznej, a na koncerty przychodzą tłumy.

Utwór pt. „Królowa” to debiutująca produkcja, która pomogła wybić się w wielkiej mierze Miłemu!
Wielka rytmika, prosty do zapamiętania tekst, to najlepsza receptura do przyciągnięcia do swoich twórczości odbiorców muzyki disco polo.
Wokalista w dalszym ciągu przyciąga swoją osobowością jeszcze większe tłumy.
Produkcja pt. „Małolatkiw serwisie YouTube osiąga blisko ponad 98 milionów wyświetleń – nic nie wskazuje na to by muzyczny licznik się zatrzymał.
Po dziś dzień sympatycy Miłego Pana powracają do swoich ulubionych utworów co róży wielki sukces oraz przekazuje motywacje na kolejne dobre hity!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację