Nowa formacja Elegancko wkroczyła na scenę disco z wielkim humorem! „Dżinka” przebije wszystkie dotychczasowe hity?! Przekonaj się teraz!

Rok 2020 jeszcze trwa, a my po raz kolejny mamy doświadczenie z nowym zespołem, który właśnie wkroczył na scenę disco. Teraz jesteśmy już tego pewni – to jest rok debiutów! I to niezwykle udanych!

Formacja Elegancko powstała w sierpniu b.r.. Kilka dni na ich kanale w serwisie YouTube pojawił się debiutancki utwór pt. „Dżinka (Żeby zdobyć Twoje serce)„. Debiutancka produkcja jest bardzo ciekawa pod względem teledyskowym jak i muzycznym.

Ciekawie brzmiący aranż wraz z linią melodyczną plus ciekawym tekstem oraz zwariowanym wideoklipem wywołuje dość spory uśmiech na twarzy i z pewnością poprawia humor. Takiego wejścia nikt się nie spodziewał.

Nazwa zespołu, Elegancko, jest w zupełności adekwatna do tego, w jaki sposób formacja zadebiutowała na rynku.

Rytmiczna, muzyczna, debiutancka produkcja stanie się nowym hitem dyskotek? Tego najpewniej dowiemy się w najbliższym czasie, ale mamy nadzieję, że tak się stanie, ponieważ utwór jest bardzo sympatyczny.

Sam wideoklip także zasługuje na uwagę. Widać, że został nakręcony z pomysłem: mamy m.in wielkie serce z drewnianych korków, butelkę symbolizującą zamkniętą w niej dżinkę i przede wszystkim happy end.

Twórcy utworu zdecydowanie chcieli dostarczyć chociaż trochę humoru w tym jakże ciężkim, koronawirusowym okresie. I wyszło naprawdę przyzwoicie.

Podsumowując:

„Dżinka (Żeby zdobyć Twoje serce)” to świetna poprawiająca humor produkcja, która z pewnością porwie do tańca niejedną osobę. W opisie pod klipem można znaleźć informację, w której zespół oświadcza, że to dopiero początek, a więc możemy być pewni, że Elegancko jeszcze zgotuje nam niejeden elegancki numer. Ta rytmiczna, taneczna, a przede wszystkim zwariowana produkcja z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników dobrej muzyki tanecznej.

Po raz kolejny brakuje nam słów by opisać ten zaiście godny uwagi debiut. Kolejna piosenka udowadniająca, że branża disco rośnie w siłę z ogromnym potencjał. W tym utworze gra praktycznie wszystko: klip, słowa, a przede wszystkim bardzo przyjemny wokal, którego można słuchać godzinami.

Życzymy formacji Elegancko samych sukcesów w tej jakże trudnej branży.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam kolejny, debiutancki singiel!