News, na czele którego stoi Marek Lemieszek jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów. Utwory formacji cieszą się ogromną popularnością, a każda nowa propozycja zbiera milionowe wyświetlenia.

W maju pisaliśmy o sukcesie utworu „Laleczka„, który w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 17 mln razy. Dziś zespół ma kolejne powody do świętowania.

Wydany, we wrześniu 2017 roku, na łamach wydawnictwa Green Star utwór „Ale fajne nogi” doczekał się blisko 9 mln wyświetleń i masę pozytywnych opinii. Wyświetlenia rosną z dnia na dzień.

Z życia wzięty tekst utworu okraszony świetnie wpadającym w ucho aranżem podkreśla muzyczny kunszt zespołu, który idealnie radzi sobie z trafieniem w gusta słuchaczy.

Ale fajne nogi” to utwór, który słuchacze pokochali już od pierwszych chwil. Skoczna propozycja idealnie wpisuje się w obecny okres – okres wakacji. Podczas wypoczynku nad jeziorem, na swojej drodze spotykamy wiele płci żeńskiej, której możemy śmiało powiedzieć „hej dziewczyno – ale fajne nogi masz„.

Utwór do dziś staje jednym z najchętniej słuchanych propozycji. Oprócz świetnego aranżu i tekstu, klimatu dodają akordeonowe przygrywki.

Na łamach naszego portalu przypominamy ten szalony utwór. Gratulujemy 9 mln wyświetleń i życzymy zespołowi kolejnych, 9 a nawet 18 mln.

A już jutro, 7 lipca, News rozpoczyna prace nad nowym teledyskiem do utworu „Wielki bal„.