No i kochać kochać Cię! Premiera zespołu Proxy pt: „Tego Chcę”


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Lider grupy „PROXY” Arkadiusz Sosnowski swą przygodę z muzyką discopolo rozpoczynał wraz z formacją „SKANER” w 1994-1995 roku.W 1996 roku Arek wraz z Wojciechem Pryzmontem i Wojciechem Kuzbielem powołali do życia grupę „ELIS” znaną z przeboju „Daj mi serce”. W tym składzie wydali płytę pt. „Daj mi serce”. Teledysk do tej piosenki jest dostępny w na kanale YouTube zespołu Proxy.
Już w 1998 roku z inicjatywy Arka oraz Janusza Małyszko(SZARPI) powstała grupa „PROXY” .W ciągu dwóch lat zdążyli odwiedzić wiele dyskotek na terenie całego kraju.

W roku 2000 drogi twórców grupy rozeszły się Arek wyjechał do Belgii, a Janusz do USA. Arek kontynuował karierę muzyczną po za granicami kraju, grał koncerty w klubach polonijnych na zachodzie (Holandii, Belgii), dzięki czemu zdobył duże doświadczenie w wykonywaniu utworów w językach obcych. Arek to nie tylko wokalista, gra również na wielu instrumentach. Muzyka jest jego życiową pasją, tym co robi udowadnia że marzenia się spełniają. W 2008 roku Arkadiusz wrócił do Polski, aby reaktywować grupę ”Proxy”. Efektem jego pracy jest nagranie płyty pt. „Szał muzyka”, która ukazała się wiosną roku 2010.

Dziś na łamach naszego portalu, prezentujemy nowy teledysk zespoły Proxy pt: „Tego chcę”!