Niespodzianka dla słuchaczy. Zespół Masters gościem w Twoim domu! Takiej okazji nie można przegapić!

Utwory zespołu Masters rozbrzmiewają w wielu stacjach radiowych oraz telewizyjnych. Do jednego z największych przebojów uznawany jest wydany na początku działalności hit pt. „Żono moja„, bez którego nie może odbyć się żadne wesele. Singiel ten przyniósł rozgłos i sławę liderowi grupy, Pawłowi Jasionowskiemu, który w momencie jego publikacji miał zaledwie siedemnaście lat.

Od początku działalności zespół wydał sześć albumów oraz wiele, wiele zacnych przebojów, które pokryły się certyfikatem. Za utwory „Jeden uśmiech jej„, „Ciebie mi trzeba” oraz „Portret na niebie” ZPAV przyznało certyfikat złotej płyty, natomiast produkcja „Nocy mało” pokryła się certyfikatem czterokrotnej platynowej płyty.

To przełom w muzyce disco! Zespół Masters przygotował niespodziankę dla kolekcjonerów gramofonów!

Kilka dni temu, lider grupy Paweł, opublikował na socialmediach zespołu informacje dotyczące nowego krążka zatytułowanego po prostu „7”, oznaczającego siódmy z kolei album.

Ponadto, jak zdradził sam wokalista, miłośnicy winyli będą wniebowzięci. Zespół bowiem, prócz zwyczajnych płyt CD przygotował coś dla audiofilów – na sklepowe półki, najnowszy album trafi również w formie płyt winylowych. To z pewnością jest wielka gratka dla kolekcjonerów gramofonów, którzy dzięki „7” przypomną sobie młodzieńcze lata, kiedy to gramofon był bardzo popularnym i podstawowym urządzeniem do rozpowszechniania muzycznych nagrań.

Najnowszy album „7” zawiera czternaście utworów w wersji radiowej oraz dwa, w wersji akustycznej. Prócz znanych już przebojów, na płycie znajdziemy dotąd niepublikowane jeszcze propozycje, które bez wątpienia wpadną w ucho po jednym odsłuchaniu.

Warto wspomnieć, że Paweł pierwszą dedykację na nowym albumie składa swoim rodzicom, od których ma wielkie wsparcie.

Już w środę, 14 lipca, w serwisie YouTube zagości najnowsza propozycja z płyty pt. „Polej, bracie, polej” stworzona w duecie z młodą wokalistką Kasią znaną w branży muzycznej jako Racisova, która pokazała światu swoje wersje utworów „Lipka” oraz „W moim ogródecku„.

Płyta do nabycia w linku (kliknij):

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację