(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Grupa FREESTYLE powstała w 2014 roku w Siedlcach w województwie mazowieckim. Założycielem, liderem i wokalistą formacji jest Grzegorz Tchórzewski, który na co dzień jest muzykiem djem i producentem . Freestyle to szalone chłopaki ,nieprzewidywalni którzy potrafią cały czas zaskakiwać muzycznie oraz wizerunkowo. Formacja wprowadza dużo świeżych dźwięków w swoje taneczne utwory jednak zespół lubi czasem korzystać z klasycznych dźwięków muzyki Dance. Oprócz Grzegorza, zespół tworzą tancerze z sekcji taneczno – akrobatycznej Breakdance, co daje mieszankę wybuchową na scenie.

Lider zespołu jako znawca muzyki klubowej i wesołego stylu muzycznego stara się dopieszczać każdy utwór do perfekcji w studiu muzycznym.
Dowodem tego jest już pierwszy na koncie zespołu hit pt. „Miłość i wiara”, który w niedługim czasie podbił serca słuchaczy muzyki dance oraz został także doceniony przez Dee Jay mix club i trafił na składankę Disco Dance Club vol.1/2014. Do tego też utworu powstał debiutancki teledysk, zrealizowany przez firmę PN Media. Jego premiera miała miejsce 8 lutego w Polo TV , oraz w innych stacjach Tv ( Tv Disco , ITV , Power TV )

Formacja Freestyle w 2018 roku połączyła siły producentem muzycznym o pseudonimie artystycznym “Toca Bass” który został odkryciem producenckim roku 2018 . Zespół nabrał bardzo dużego rozmachu produkcyjnego i kolorystyki muzycznej za sprawą nowych brzmień klubowo- dyskotekowych. Duet “Freestyle & Toca Bass” wydał pierwszy wspólny utwór pod tytułem “Jadą Świry Na Imprezę” i własnie ten utwór już był sygnałem dla mediów że współpraca nabrała wymiar klubowy i bardzo dynamiczny. Po trzech miesiącach wyszedł singiel “Wybrana” w stylu troszkę lżejszym i romantycznym.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość nad która zespół Freestyle bardzo ciężko pracował ostatnimi tygodniami.
Utwór pt: „Jesteś moim marzeniem” zapowiedziany był już dość dawno lecz śmiało możemy stwierdzić że opłacało się czekać.
Świetny tekst, świetna muzyka, doskonały teledysk. To wszystko dla swoich fanów przygotowała grupa Freestyle wraz z producentem TocaBass.
Komentarze