GłównaPremiery

Niesamowita premiera! Dziurdzia debiutuje w branży disco polo utworem pt: „Żyj jak lubisz”.

Radio FTB

Nowych twarzy w branży disco polo nigdy za wiele, przez 30 lat istnienia tego gatunku muzycznego jesteśmy świadkami powstania wielu nowych gwiazd, które dziś koncertują na największych scenach.

Kilka dni temu zapowiadaliśmy debiut młodej uroczej wokalistki o pseudonimie DZIURDZIA.
Dziurdzia czyli prywatnie Karolina to nie do końca nowa postać w branży disco polo gdyż na swoim koncie ma już dość duży bagaż doświadczeń z muzyką taneczną.

Karolina to nie tylko wokalistka lecz również dziennikarka oraz aktorka, którą mogliście wielokrotnie podziwiać w programach takich jak: „Na ratunek 112”, „Gry małżeńskie”, „Trudne sprawy”, „Ukryta prawda”, „Na dobre i na złe” oraz „Detektywi w akcji”.

Dzięki swojemu doświadczeniu śmiało można stwierdzić iż Dziurdzia wie jak powinien brzmieć dobry utwór oraz jak powinien wyglądać profesjonalny video klip i jak poruszać się przed obiektywem kamery.

Dziś na łamach naszego portalu chcemy zaprezentować owoc tych wszystkich doświadczeń czyli pierwszy teledysk Karoliny „Dziurdzi” pt: „Żyj jak lubisz”.
Utwór ten z pewnością przypadnie do gustu wielu fankom muzyki disco polo gdyż opowiada właśnie płci żeńskiej aby żyć tak jak się lubi a nie tak jak ktoś chce abyśmy żyli 😉

Gorąco polecamy już teraz nowość od Dziurdzi ze specjalnymi pozdrowieniami prosto od samej wokalistki Karoliny dla czytelników naszego portalu!

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację