Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Artykuły Premiery Ważne

Niesamowita nowość! R-Max – Ciebie chcę! Nowy hit disco polo?!

Niesamowita nowość! R-Max – Ciebie chcę! Nowy hit disco polo?!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół R-max :Natalia Ołów i Mariusz Zalewski- dwoje ludzi, którzy od najmłodszych lat interesowali się muzyką. Na początku grywali w różnych Formacjach na imprezach okolicznościowych i dla własnego hobby.

Samozaparcie, talent i miłość do muzyki spowodowały, że w roku 2017 zdecydowali się zaistnieć na polskim rynku disco- polo i z ich inicjatywy

powstał zespół „R-Max”. (Rozrywka na Maxa)
Swoją przygodę zaczęli od klipu „Kiedy Cię zobaczę”,

który na YouTube pod koniec roku 2018 został wyświetlony ponad 250 tys razy!
W 2018 r. Natalia i Mariusz nie próżnowali- wybrali się w trasę koncertową, odwiedzając wiele miejsc w Polsce. Zatrzymali się na dłużej na Półwyspie helskim, gdzie przy okazji występów scenicznych, nagrali kolejny teledysk do piosenki „Lubić czy nie lubić”, który pod koniec 2018r został wyświetlony ponad 315 tys razy.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość grupy R-Max – Ciebie chcę. Nowy utwór do którego klip nagrano wraz z firmą Visionfilms.pl gdzie scenariusz teledysku napisał Grzegorz (Dyziek)