(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Zespół Milano to jeden z czołowych przedstawicieli nurtu polskiej muzyki tanecznej.Grupę tworzą: utalentowany wokalnie – Mirosław Alan Trzciński pochodzący z Działdowa  wraz z tancerzami: Adam Bujnowski, Kamil Prokop, Jacek Boguszewski.Formacja Milano słynie z największych hitów takich jak”Bara, Bara”,”Baśka Barbara”, „Jasnowłosa”, „O Tobie kochana”, „Największe serce” i wiele innych. Videoklipy cieszą się dużą popularnością na kanale Youtube a utwory odtwarzane są w stacjach TV takich jak PoloTV i  Polsat oraz stacjach radiowych gdzie często są w notowaniach List Przebojów.Zespół Milano koncertuje licznie na terenie kraju oraz za granicą – Ameryka, Niemcy, Belgia, Anglia. Występuje na największych Festiwalach i imprezach takich jak Festiwal Ostróda, Koncerty PGE Narodowy.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy premierę zespołu Milano pt: „Foczka„. Utwór ten został zagrany podczas koncertu premier na tegorocznym Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie.
Humorystyczny i dowcipny teledysk spodobał się licznej grupie odbiorców jaką posiada zespół Milano. Z pewnością będzie to hit muzyki disco polo i dyskotek!
Komentarze