Na portalach społecznościowych aż kipi od ostatnich wydarzeń podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach.
Wszyscy goście koncertu bawili się z wielką radością że mogą zobaczyć i posłuchać swoich ulubionych wykonawców.
Jednak nie wszystkim spodobały się teksty i spontaniczność wokalistów oraz integracja z fanami.

W trakcie wykonywania piosenki „Jesteś zarąbista”, lider grupy Radek Liszewski przysiadł się do swojej małej fanki zasiadającej w pierwszym rzędzie i „zadedykował” jej utwór.
Skierował w stronę dziewczynki słowa: „Umiesz kręcić pupą, fajnie ruszasz się. Obiektem pożądania właśnie stałaś się”
. – Podaje wp.pl

I niestety przez ten krok wokalista zespołu weekend może mieć poważne problemy.

„Oczekuję zajęcia stanowiska i zdyscyplinowania prezesa TVP”

„Fundacja Ordo Iuris deklaruje, że działa na rzecz ochrony dzieci przed demoralizacją. Dlatego złożyłam dziś wniosek o podjęcie przez Fundację interwencji prawnej wobec TVP i prezesa Jacka Kurskiego ws. demoralizacji i seksualizacji dzieci podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach” – napisała na Twitterze Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. „W tej samej sprawie złożyłam skargę do Rzecznika Praw Dziecka, od którego oczekuję pilnego zajęcia stanowiska i zdyscyplinowania prezesa TVP za dopuszczenie do skandalicznej sytuacji z transmisją gorszącego i krzywdzącego dzieci materiału” – poinformowała w kolejnym wpisie.

To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła. Bez przesady. Równie dobrze mogłyby być to panie pod 70-tkę. I to też można byłoby uznać za dziwne. Fajnie było w tych Kielcach, fajna energia, prawie miesiąc temu były wyprzedane bilety. Moc i energia!– Podaje wp.pl

Niestety jak wiadomo wszystkim fanom muzyki disco polo fakt ten iż wokalista podszedł do małej dziewczynki i zaśpiewał utwór DO WSZYSTKICH nie tyko bezpośrednio do dziecka wielu osobom to przeszkadzało. Być może z tego faktu że nie przepadają za tego typu muzyką.

Nasza redakcja w pełni trzyma kciuki za Radka i mamy nadzieję że uda się ten problem polubownie rozwiązać.