DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Podczas premiery utworu „2020 Skandal” nagranego w ramach akcji #hot16challange2 zwariowana grupa z Lublina, NieOkiemZnani, zdradziła nam, że kolejny utwór planowany jest na październik. Już wtedy wiadomo było, że ma być to koprodukcja. Projekt jednak trzymany był w głębokiej tajemnicy.

Po zaskakującym latino-dance pt. „Vamos!” grupa postanowiła wrócić do discopolowego klimatu. W ostatnim tygodniu października boysband udostępnił na swoich social mediach tajemnicze zdjęcie, które wzbudziło w fanach niemałe zainteresowanie.

Gdy kilka dni, prawda wyszła na jaw, sm chłopaków aż się zagotował. Podobnie było z profilem znanej celebrytki, która postanowiła wkroczyć w świat disco polo.

Tak oto na świat wyszedł zaskakujący utwór o kobiecej sile i – jak piszą twórcy – o nich samych. „Super Ona” to długo wyczekiwana przez fanów produkcja, która z pewnością rozbrzmi na niejednej zabawie czy chociażby zbliżającej się zabawie sylwestrowej.

Klip do utworu stworzyła firma StykkMedia opdowiedzialna m.in za teledyski zespołu Daj To Głośniej czy News.

Teledysk, podobnie jak sam numer jest bardzo dance’owy. Nie brakuje w nim charyzmatycznych, pięknych tancerek oraz sportowego auta. Jak wiadomo, image chłopaków to maski. Się jednak okazuje, że my – płeć męska – jesteśmy w stosunku kobiet bardzo ulegli. Jesteśmy w stanie oddać im cały świat. Tak samo, NieOkiemZnani, ulegli urokowi Moniki, co można zauważyć w końcowych scenach. W teledysku kilkakrotnie udowadniana jest kobieca siła.

Jak zapowiadają twórcy „Urlopu” utwór „Super Ona” to dopiero początek wspólnej współpracy z Moniką.

Jak podoba się nowa koprodukcja duetu z Królową Życia?

Dla nas to kosa, która z pewnością skradnie wszystkie serca i rozbuja niejedną muzyczną scenę. Czujemy w kościach, że będzie to wielki hit o którym przez lata nie zapomnimy.