Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Niebywały sukces zespołu Marioo! Jego dziewczyna, warta jest pięknego miliona!

Niebywały sukces zespołu Marioo! Jego dziewczyna, warta jest pięknego miliona!

Marioo, twórca utworów takich jak: „Kochaj mnie tak”, „Takie ciało to raj”, „Obcas w serce” czy „Czy Ty powiesz?” w połowie lipca zaprezentował mega taneczny utwór, w którym wyznaje jaka dziewczyna skradła jego serce.

Dziewczyna ze wsi w serwisie YouTube na kanale artysty pojawiła się taneczna, „wiejska” propozycja. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę.

Utwór wraz z teledyskiem, po niecałych trzech tygodniach od premiery, został odtworzony już ponad milion razy, co jest ogromnym sukcesem.

Fani doceniają nie tylko pomysł oraz styl utworu, ale również niezwykle kolorowy, pomysłowy teledysk, który swoim oryginalnym stylem idealnie odzwierciedla wiejskie klimaty. Niektórym oglądającym go przypominają się czasy, gdy za młodu mieszkali na wsi, ale życie spowodowało, że musieli przeprowadzić się do miasta.

Dziewczyna ze wsi to dynamiczna, imprezowa nowość, która z pewnością wzbudzi zainteresowanie wielu fanów na nadchodzących koncertach i uroczystościach okolicznościowych organizowanych zwłaszcza na wsiach (ale i nie tylko).

Gratulujemy miliona wyświetleń i życzymy kolejnych ogromnych odtworzeń.