Na początku sierpnia na łamach naszego portalu pisaliśmy, że pochodząca z Parczewa (woj. lubelskie) grupa Streit zapowiada bardzo wzruszającą, z życia wziętą nowość.

W rozmowie z naszym portalem lider grupy – Dawid – zdradził nam, że utwór opisuje jego epizod z życia, który po ośmiu latach postanowił wypuścić na światło dzienne i pokazać, co tkwiło w głębi jego serca oraz duszy.

Najnowsza produkcja właśnie doczekała się premiery.

Piosenka pt. „Zapomniany” to bardzo wzruszający, chwytający za serce utwór z życia wziętym tekstem. Aranżacja plus piękny tekst do tego idealnie zgrany teledysk wywołuje łzy w oczach. Piosenka jest bardzo emocjonalna powodująca ogromną zadumę: zmusza do refleksji i zastanowienia się jak bardzo krucha jest miłość oraz nasze życie. Życie, które nie jest usłane różami.

Zapomniany” to utwór, w którym drzemie w pełni wykorzystany potencjał o czym mogą świadczyć opinie fanów. Ta wzruszająca, pobudzająca wszelkie zmysły produkcja z pewnością utkwi na długi-długi czas w pamięci.

Za muzykę odpowiedzialny jest Marek Lemieszek (zespół News), zaś za realizację teledysku Short Film Teledyski.

Podsumowując: Lider grupy Streit w najnowszej produkcji idealnie utożsamia się z osobami, które również cierpią z powodu miłości. Kochają, ale ich miłość jest nieodwzajemniona. Którzy chętnie cofnęliby czas by naprawić swoje błędy.

Ilekroć słucha się tej produkcji, tylekroć nie sposób powstrzymać się przed łzami płynącymi z oczu. W końcu mamy do czynienia z utworem napisanym prosto z serca.

Przepiękna produkcja! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, że Dawid nie bał się wypuścić bardzo intymnego wyznania na światło dzienne. Życzymy ogromnym sukcesów i milionowych odtworzeń, ponieważ utwór jest naprawdę godny poświęcenia tych kilku minut. Polecamy również obejrzeć teledysk.

Na łamach naszej strony prezentujemy tę nowość, która łapie za serce. Uroczy utwór, prawda?