GłównaO Gwiazdach

Niczego się nie wstydzi. Małgorzata Główka pokazała swoją wielozawodową chwilę zdjęcie z wanny robi wrażenie.
Radio FTB

Małgorzata Główka liderka zespołu CamaSutra niczego się nie wstydzi. Bardzo chętnie pokazuje swoim obserwatorom jak spędza swój wolny czas oraz jak wygląda chwila relaksu dla niej samej.
Artystka w jej kolorowej codzienności zajmuje się nie tylko śpiewem ale i również rodzinnym ciepłem oraz wielką opieką nad jej ukochanymi dziećmi.

Nikt nie powiedział, że życie matki, artystki disco polo jest ciężkie. Wielozadaniowość od strony Małgorzaty jest godne podziwu.
Liderka zespołu CamaSutra została mamą dwóch maluszków Zosi oraz Stasia dzieciaczki jak i mama prezentują się uroczo.
Każda chwila spędzona z dziećmi odkrywa w niej ogromne macierzyństwo. Na profilach społecznościowych wszyscy mieliśmy okazję podziwiać relację spacerów z maluchami.
Małgorzata bardzo chętnie prezentuje wszystkim jak wygląda jej codzienność.
Fani doceniają w każdym calu zasypując gwiazdę disco polo ciepłymi komentarzami.

Rzadkością jest to, aby artystka umieszczała na swoich profilach społecznościowych zdjęci, które według niektórych mogą wywołać burzę. Tym razem Małgorzata Główka przedstawiła wszystkim jak wygląda jej wielozawodowość.
Liderka zespołu przedstawiła swoje pełne uroku zdjęcie w wannie pełnej piany, w której poleca zestaw kosmetyków do pielęgnacji oraz pełnej relaksu kąpieli od firmy Derma Famili.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację