Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Covery Ważne

Nastąpiła wielka ewolucja największych hitów disco polo. Nikt tego nie przewidział.

Nastąpiła wielka ewolucja największych hitów disco polo. Nikt tego nie przewidział.

Fani muzyki disco polo z pewnością przyglądają się licznej muzycznej ewolucji.
Bardzo aktywna osobowość w mediach społecznościowych i nie tylko postanowiła zrobić wielką ewolucję największych utworów disco polo.

Sandra Rugała to wybitnie uzdolniona wokalistka.
Pomimo jej młodego wieku to głos jej jest niesamowity, nie ma osoby która przeszłaby obok jej produkcji obojętnie.
Sandra jest osobowością z bardzo wysokim talentem, jest jednocześnie wokalistką, instrumentalistką, autorką tekstów oraz kompozytorką.
Scena oraz branża muzyczna nie jest w żaden sposób jej obca, ponieważ była również uczestniczką piątej edycji programu Idol.
Głos wybitnie uzdolnionej wokalistki jest tak bardzo delikatny że idzie się przy nim rozpłynąć.

Osobowość o wielu muzycznych twarzach przygotowała coś całkowicie nowego m.in dla fanów muzyki disco polo.
Ewolucja disco polo to coś z czym nie spotykamy się codziennie zaczerpując nowej wiedzy z nowościami muzycznymi. Sandra postanowiła wykonać największe hity disco polo, przy których bawi się ogromna rzesza fanów.
Koniecznie musicie to zobaczyć!

W przygotowanej przez Sandrę ewolucji mamy do czynienia z najgorętszymi i najpopularniejszymi utworami ostatniego trzydziestolecia.

Podsumowując: Ewolucja Disco Polo to składanka, której słucha się rewelacyjnie, a komentarze pod video są tylko dowodem na to. Wielu fanów Sandry chciałoby usłyszeć któryś z zaśpiewanych coverów w całości.

Dla wszystkich czytelników przedstawiamy wszystkim Sandrę z „Ewolucją Disco Polo” oraz jej najnowszą autorską produkcję pt. „Jednoczy się świat”.