Największe nagrody oraz gratulację zbiera popularny zespół disco polo!

Grupa Vivat, to zespół podbijające Stany Zjednoczone naszą polską muzyką taneczną.

Owacji na stojąco z pewnością nie braknie, grupa Vivat – która podbija swoją osobowością rynek muzyki tanecznej na bardzo szeroką skalę ponownie ma okazję do wielkiego świętowania.
Wszyscy po dziś dzień śpiewają produkcję pt. „Oddam Ci wszystko„.
Utwór w bardzo szybkim tempie zyskał na wielkim zainteresowaniu nie tylko w gronie odbiorców muzyki disco polo, ale i również innego świata muzycznego. Na dzień dzisiejszy nikt nie wyobraża sobie zabawy weselnej bez produkcji od zespołu Vivat.

Długo nie trzeba było czekać, zespół postanowił ponownie zaskoczyć sympatyków muzyki tanecznej…

Pojawienie się najnowszej produkcji od zespołu Vivat było i jest po dziś dzień wielkim zaskoczeniem. Grupa do najnowszego utworu do którego został zrealizowany również teledysk postanowiła zaprosić największą gwiazdę sceny muzyki pop!
Balladowa nowość pt. Zostań na dłużej z udziałem Pameli Stone z pewnością była wielkim zaskoczeniem dla każdego.
Utwór zyskał na wielkim zainteresowaniu nie tylko na scenie muzyki tanecznej, ale okazał się hitem aplikacji Tik-Tok gdzie powstają najciekawsze nagrania.

Nowość z pewnością zostanie wszystkim na długo w pamięci, liczba odsłon mówi sama za siebie.

Zainteresowanie klimatyczną premierą od zespołu Vivat oraz Pameli Stone jest w dalszym ciągu jedną z najczęściej słuchanych produkcji disco polo.
W serwisie YouTube na dzień dzisiejszy produkcja w miesiąc czasu od oficjalnej premiery zyskała blisko ponad 2 milionową ilość odsłon.
Pod klipem nie brakuje wielu komentarzy, które dają wielkiego powera do dalszej kontynuacji oraz realizacji w szybkim tempie nowości.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację