Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Najpiękniejsze łzy szczęścia w disco polo. Artyści disco polo podzielili się ze wszystkimi recepturą.

Najpiękniejsze łzy szczęścia w disco polo. Artyści disco polo podzielili się ze wszystkimi recepturą.

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Grupa w której dominują głównie utwory pełne radości zawierające ogromne tempo z nowoczesnym brzmieniem to z pewnością recepta na osiągnięcie wielkiego sukcesu.

Lesioki z informacji jakie pojawiły się w sieci to grupa łącząca tradycję lasowiackie w których występowało bardzo dużo rytmu.
Formacja w bardzo szybkim tempie zyskała sympatię odbiorców ich dotychczasowych produkcji, przy których nóżka sama chodzi.
Twórcy hitów m.in. „Malinowe usta„, „Ula spryciula” czy też „Dżołana„. Grupa miała również okazję być jednym z uczestników programu Disco Star w Polo TV.
Zespół postanowił wspólnie z odbiorcami podzielić się najnowszą produkcją pt. „Łzy szczęścia„.

Wszystko wskazuje na to iż łzy nie tylko pojawiają się z samego smutku, ale co najważniejsze i przyjemniejsze dla oka z samego szczęścia.
Produkcja z pewnością wpadnie wszystkim internautom w ucho i zagości w ich pamięci na bardzo długi czas co będzie się wiązać z wielkim sukcesem artystów.
Na łamach naszego portalu przedstawiamy wszystkim najnowszą produkcję pt. „Łzy szczęścia” od zespołu Lesioki.

Tego w żaden zespół nie da się podrobić a ich muzyczny potencjał zasługuje na nobla.