WonerS ma zaledwie 11 lat. Grono jego fanów i fanek codziennie się powiększa. Twórca utworów: „Zabawy naszedł czas” czy „Moja 11-tka” nie odpoczywa. Na kanale Lemon Records pojawiła się właśnie najnowsza propozycja od tego młodego, uroczego człowieka.

WonerS ma już dość ciągłej nauki dlatego codziennie odlicza dni do weekendu. Choć rodzice wszystkiego mu zabraniają, on się tym nie przejmuje, ponieważ gdy następuje weekend chłopak jest wolny.

Teledysk idealnie wpisuje się w obecną sytuację – lato, wakacje, chillout. Fani, prócz tekstu i wokalu, doceniają klimatyczny, pomysłowy klip.

Od premiery propozycja od WonerS-a zyskała już blisko 54 tys wyświetleń, a one z dnia na dzień rosną. Opinie fanów są jednak podzielone. W większości zaś słuchacze wróżą ogromną karierę artyście.

„Szalony weekend” to wakacyjna propozycja na weekendy. W wakacje każdy weekend może być szalony. WonerS chciał być na czasie i udało mu się tego dokonać.

My, z całego serca, w imieniu całej redakcji życzymy by Szymkowi powiodła się kariera muzyczna a Wam przedstawiamy tę nowość.

Co myślicie o nowym utworze 11-latka?