Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia

(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Zespół EXTAZY powstał w 2009/2010 roku, lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, swoje pierwsze kroki na scenie stawiał w zespole STARS. Po owocnych występach z grupą w późniejszym okresie stworzył swój pierwszy projekt muzyczny o nazwie Matrix pod banderą owej formacji ukazała się piosenka “Tak jak pierwszy raz”.

W roku 2010 oficjalnie powstał projekt Kamila Chludzińskiego o nazwie EXTAZY.

11 kwietnia 2011 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt. „Powiedz, powiedz co cię kręci„. Na płycie znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy.

Mega produkcją okazała się piosenka pt. „Smakować będę cię„, która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem i niecodziennym tekstem. Ten właśnie rok uważany jest za początek istnienia formacji. 
Rok 2014/15 to okres ogromnych zmian dla formacji i samego lidera. Związał się z potentatem muzyki Disco – Dance, czyli mowa o Wydawnictwie Muzycznym Green Star, który jest jednym z największych wydawnictw w Polsce posiadający ponad 1 milion subskrypcji kanału na YouTube.

Z pewnością znacie utwory takie jak: „Wyśniona„, „Kakao”, „Noc taka czarna„, Chciałem być„. Bez tych piosenek żadna impreza nie może się obejść czyli bez repertuaru zespołu Extazy!

Grupa Extazy czyli Kamil Chludziński, lider zespołu oraz dwie urocze tancerki wspólnie przygotowali nowość która z pewnością podbije serca wszystkich fanów muzyki disco polo.

Na łamach naszego portalu prezentujemy premierę utworu wraz z teledyskiem pt: „Nie dam Tobie odejść”, kolejny hit dla zakochanych na tydzień przed walentynkami!
Komentarze