Idziemy w miasto” tak brzmi tytuł nowości od braci z zespołu Louders. Niedawno pracowaliśmy nad teledyskiem do nowej piosenki, która będzie nosić tytuł „Idziemy w miasto”.

Będzie nieco inaczej niż dotychczas, będzie jeszcze bardziej energicznie. Tym razem postawiliśmy na świeże brzmienie w imprezowym klimacie. Za realizacje teledysku odpowiada grupa Salem Design Studio. Pragnąc promować muzykę disco polo na naszych terenach, powróciliśmy z nagraniami do Szczecina.
Tym razem ujęcia realizowane były na Wałach Chrobrego, Deptaku Bogusława oraz ścisłym centrum miasta przy jednej z galerii handlowych. Druga część utworu miała miejsce w jednym ze szczecińskich lokali.
Największym utrudnieniem w czasie nagrań była niska temperatura. Nieco utrudniała pracę. Jednak gorący taniec dziewczyn z Save The Beat pomógł walczyć z aurą. Nasz pierwszy utwór „Zakochałem się (Ajajajaj)” od początku utrzymuje się na dość wysokim podium list przebojów stacji radiowych.Mamy nadzieje, że nowy kawałek, niebawem podbije największe stacje radiowe. Premiera klipu do utworu „Idziemy w miasto” zaplanowana jest pod koniec 2019 roku.
Pisze zespół Louders do redakcji MediaDisco.pl

Za realizację teledysku odpowiedzialna jest grupa „Salem Design Studio”.
Zespół postawił na bardzo wysoką jakość zlecając wykonanie klipu tak bardzo doświadczonej firmie.

Mamy dla Was również krótką zapowiedź tego co będzie działo się na końcówce roku 2019!