Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Zapowiedzi

Mr. Adi zapowiada nowość, na którą czekają wszyscy fani! Będzie nowy hit lata?

Mr. Adi zapowiada nowość, na którą czekają wszyscy fani! Będzie nowy hit lata?

Mr. Adi, który na swoim koncie ma m.in utwór „Kocham Twoje oczy” zapowiedział kolejną, wakacyjną nowość pt. „Jesteś moim przeznaczeniem”. Po dostępnej, zaledwie 20-sekundowej zapowiedzi, można śmiało stwierdzić, że utwór będzie romantyczną, energiczną produkcją. Zapowiedź sugeruje, że będzie to wielkie miłosne wyznanie artysty. Tylko przy tej jedynej, ukochanej dziewczynie czuje się jak w siódmym niebie.

Zdjęcia do teledysku realizowane są w przepięknej polskiej, bardzo popularnej miejscowości, czyli Sopocie. Za aranżację do utworu odpowiada producent muzyczny, Michał „Mike W” Winiecki (menedżer zespołu Bayera).

Zapowiedź piosenki trwa zaledwie 20 sekund, a mimo to fani są nią oczarowani. W komentarzach aż roi się od pozytywnych komentarzy. Utwór z pewnością stanie się jedną z najczęściej słuchanych propozycji w to lato.

Na premierę utworu wraz z videoklipem nie będziemy musieli długo czekać. Jak zapowiada zespół, premiera nastąpi już w najbliższą środę, 10 czerwca o godzinie 16:00. Czekacie?

Na łamach naszego portalu prezentujemy zapowiedź utworu.

A w oczekiwaniu na najnowszą produkcję, przypominamy poprzedni sympatyczny utwór.