Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Mocny przekaz w najnowszej produkcji od formacji Fair Play! Będą problemy z prawem i fala hejtu?!

Mocny przekaz w najnowszej produkcji od formacji Fair Play! Będą problemy z prawem i fala hejtu?!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Popularny już zespół pochodzący z Radomia nie zwalnia tempa. Nie tak dawno mieliśmy okazję posłuchać wakacyjnej, szalonej produkcji Co Ty skarbie na to, która skradła serca niejednego fana.

Tym razem chłopaki z Fair Play postawili poprzeczkę dość wysoko. Stworzyli produkcję, której nikt się nie spodziewał. Na kanale YouTube pojawiła się właśnie z życia wzięta mocna propozycja pt. Instagramowe lalki.

Piosenka jest na czasie bowiem opowiada o dziewczynach, dla których liczy się tylko i wyłącznie jedna rzecz – uzbieranie jak największej ilości polubień pod swoimi zdjęciami.

W dobie internetu większość z nas wie czym jest Facebook czy Instagram. To właśnie tam dowiedzieć można się praktycznie wszystkiego. O ile Facebook zabrania wrzucania zdjęć z mocnym podtekstem erotycznym, tak na IG nie jest to wzbronione.

To właśnie tam najczęściej swoje wdzięki prezentują dziewczyny wstawiając półnagie zdjęcia. Dobrym przykładem takiego zachowania są np siostry Chojnackie.

Zespół Fair Play idzie jednak z postępem czasu. Chłopaki nagrali utwór kontrowersyjny z niezwykle mocnym przekazem.

Najnowsza produkcja jednak bardzo ciepło została przyjęta przez fanów, którzy potwierdzają prawdziwość tekstu piosenki. Są również pod wielkim wrażeniem, że znalazł się zespół, który odważył się na tak szczere wyznanie.

Oprócz zaskakującego, z życia wziętego tekstu, na szczególną uwagę zasługuje aranż i linia melodyczna., która zachęca do tańca.

Od premiery kontrowersyjnego utworu minęło zaledwie trzy dni a utwór nadal zbiera pozytywne opinie i wyświetlenia. W większości komentarzy przewija się słowo „petarda„, „sztos„, co świadczy tylko o jednym: chłopaki stworzyli numer, który z pewnością będzie grany na niejeden dyskotece i obok którego nie można przejść obojętnie.

Mamy nadzieję, że zespół nie zostanie oskarżony o zniesławienie.

Tymczasem zapoznajcie się z gorącą, życiową produkcją.