Mocne przesłanie z nowym utworze Ivana Komarenko pt: „Polska to mój dom”. Wokalista wzywa do obrony ojczyzny!

Z pewnością wielu z Was zna utwór „Czarne oczy”, to właśnie Ivan Komarenko jest autorem tego wieloletniego przeboju, który na stałe wpisał się w repertuar wielu imprez z udziałem muzyki tanecznej.

Polsko-rosyjski piosenkarz, aktor, osobowość medialna, wokalista. W 2002 r. dołączył do zespołu Ivan i Delfin, którego został wokalistą. W 2005 r. z piosenką „Czarna dziewczyna” artyści reprezentowali Polskę w 50. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie. Dotarli do półfinału, a ostatecznie zajęli 11. miejsce. Do awansu finałowego zabrakło im jedynie czterech punktów.

Ivan z grupą wydał albumy studyjne „Czarne oczy” (2005 r.) oraz „Dwa żywioły” (2006 r.). W lutym 2007 r. opuścił skład, chcąc skupić się na karierze solowej.

Wokalista bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych odnośnie Polski i z tej okazji postanowił stworzyć utwór wraz z teledyskiem, który w pełni dedykuje Polsce.
Na łamach naszego portalu udostępniamy wyżej wspomnianą nowość, która nie jest typowym utworem disco polo, to jest można powiedzieć utwór stworzony na podobieństwo pieśni patriotycznej.

Już teraz gorąco polecamy i zapraszamy wszystkich do słuchania oraz oglądania gdyż zarówno sam utwór jak i teledysk to bardzo fascynujące dzieło.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację