Młoda wokalistka zdradziła plany na najbliższy czas. Z pewnością wszyscy będą zadowoleni.

Fani muzyki tanecznej z utęsknieniem czekali za nowościami od swoich ulubionych artystów.

Aneta Iness Działak to młoda pełna uroku twarz disco polo, która na swoim koncie posiada produkcje m.in. „Oczy Migdałowe” oraz wiele innych szybko wpadających w ucho produkcji.
Zbliżający się wakacyjny czas, to z pewnością moment na pojawienie się najnowszych produkcji muzycznych, które umilą wszystkim czas.
Najlepsze dotychczasowe imprezy okolicznościowe bądź plenerowe odbywają się przy największych hitach disco polo i nie tylko.
Z pewnością tak jest również w przypadku Iness – jej osobowość nie tylko zachęca do aktywnego trybu życia, ale i również do czerpania z życia jak najwięcej przyjemności.

Pomimo wielu kłód jakie artyści disco polo mieli podłożone, szykuje się wielka rewolucja sceniczna.

W mediach społecznościowych odbiorcy muzyki disco polo, z wielkim utęsknieniem czekają za nowościami jakie będą mieli okazję przyjąć w swoje ramiona.
Wokalistka jaka jest Iness postanowiła zdradzić wszystkim swoich obserwatorom za pomocą swojego profilu społecznościowego o najbliższych planach.
Pod umieszczoną informacją pojawiła się lawina komentarzy, spragnionych słuchaczy. Przy tym wszystkim nie mogło zabraknąć wymownego opisu od samej wokalistki, który jasno daje do zrozumienia iż już niebawem wszyscy będziemy mieli okazję przywitać najnowszą produkcję od Iness.

„Cześć❗😃Ostatnio dużo się u mnie dzieje, ale mam nadzieję, że uda mi się Was miło zaskoczyć. Pracuje nad kolejnymi utworami. Pod koniec czerwca kręcę klip do jednego z nich, premiera już w Lipcu❤️Pozdrowionka❗👍😄

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację