Grupa muzyczna Explozja, której pomysłodawcą, założycielem i liderem jest Arek Górski przygotowała mistrzowską propozycję dla swoich fanów.

Królowa ciemności„, bo taki tytuł nosi najnowsza propozycja od zespołu to historia mężczyzny, którego ciało i dusza została zniewolona przez kobietę – tytułową królową. Serce jej natomiast pozbawione jest jakichkolwiek uczuć.

Taneczna, energiczna produkcja to zdecydowany hit grupy Explozja. Świetna aranżacja, fajny tekst oraz nastrojowa sceneria teledysku sprawia, że całość ciekawie się ogląda.

Utwór podoba się nie tylko zwyczajnym fanom, ale również branży muzycznej. Wśród komentarzy przewijają się opinie wystawione chociażby przez formację Ervi czy Caprii.

Królowa ciemności” to przyjemne dla ucha brzmienie. Za realizację videoklipu odpowiada studio FRMusic video, zaś w tytułową „królową” wcieliła się żona wokalisty.

Teledysk został nagrany na terenie opuszczonego zamku, w malowniczym miejscu położonym w Kartuzach. Całość jest całkiem creepy.

Nami już „Królowa ciemności” zawładnęła i nie może puścić. Dla nas, najnowsza propozycja od formacji to solidnie wykonany produkt, który należy przez cały czas pielęgnować.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę szaloną, mistrzowską nowość.