MiłyPan z utworem na który czekali wszyscy fani! Rok 2020 będzie należał właśnie do tego hitu!?

MiłyPan, młody wokalista, który zasłynął w branży disco z kultowego już utworu „Królowa” to zdecydowanie bożyszcze nastolatek oraz młodzieży. Jego utwory grane są w większości stacjach radiowych, telewizyjnych oraz na przeróżnych imprezach, począwszy od festynów a skończywszy na weselach. Na koncertach Miłego pojawia się wielu słuchaczy niezależnie od wieku.

Na oficjalnym profilu instagramowym wokalisty pojawiło się intrygujące zdjęcie, sugerujące, że MiłyPan szykuje nam ciekawą niespodziankę, która z pewnością nas ucieszy.

Czy tak się stanie? Tego dowiemy się wkrótce. Gdyby to był prima aprilis, moglibyśmy wierzyć, że Miłego trzymają się żarty i chce nas, fanów, wkręcić. Jednak minęła już połowa maja, a więc jesteśmy pewni, że coś się szykuje. Data premiery póki co nie jest znana, ale możemy się tylko domyślać, że premiera odbędzie się w wakacje.

A o jaki utwór chodzi? Odpowiedź znajduje się na tym oto zdjęciu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wkrótce… #miłypan #hophop #maniury #soon

Post udostępniony przez MiłyPan (@najmilszypan)

Post wstawiony przez Miłego sugeruje tylko jedno – wkrótce doczekamy się długo wyczekiwanej przez nas wszystkich utworu, który z pewnością podbije parkiety. Utwór „Maniury (Hop hop)” dostępny jest póki co w wersji koncertowej.

W oczekiwaniu na oficjalną wersję zapraszamy do zapoznania się z wersją live.

Wiemy jedno – będzie Miły – szykuje się hicior!