MiłyPan w nowej roli! Król małolatek ujawnia tajemnicę sprzed roku!

MiłyPan zasłynął w branży disco-dance przebojem pt. „Królowa” .Utwór stał się wielkim hitem, który po dzień dzisiejszy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a sama produkcja na obecny moment ma ponad 116 mln wyświetleń.

Młody artysta w zaskakującym tempie stał się idolem wśród nastolatek. Jego koncerty przyciągają bowiem rzeszę fanów. 30 kwietnia na rynku ukazała się debiutancka płyta pt. „Discopolot”.

Okazuje się, że MiłyPan to artysta o wielu twarzach. Kilka dni temu w serwisie YouTube zagościła produkcja pt. „Burza” wydana przez wokalistę o tajemniczym pseudonimie Kouchi. Jak się okazuje, jest to nowe alter-ego 25-letniego twórcy „Małolatek”. W nowym projekcie Piotrek stawia na muzykę z gatunku rap, przez co udowadnia, że każda muzyka jest dla niego bułką z masłem.

Produkcję „Burza” można było usłyszeć już ponad rok temu, jednak dopiero teraz zrobiło się o niej głośno.. W serwisie YouTube wyświetlono ją już blisko 14 tysięcy razy. W wielu fanach piosenka wywołała pozytywne reakcję, jednak znaleźli się również tacy słuchacze, którzy wolą aby Miły szedł tylko w muzykę taneczną.

„Burza” to utwór, którym młody warszawianin zdobędzie szczyty listy przebojów, bowiem piosenka zawiera bardzo mądry życiowy tekst oraz niesie ze sobą niezwykle ważny przekaz. Ponadto, singiel zaskakuje przede wszystkim pod względem wokalnym. Słuchając „Burzy” na plecach można odczuć niemałe ciarki.

Nowy projekt MiłegoPana to nie jednorazowy eksperyment, bowiem do Radia Eska w dział „Propozycje” trafiła kolejna propozycja spod szyldu Kouchi pt. „Od zaraz„. Utwór „Od zaraz” jest obecnie niedostępny publicznie, a jedynie możemy go odsłuchać we wcześniej wymienionym radiu.

Podsumowując: Nowy projekt Piotrka Kołaczyńskiego to początek nowej muzycznej strefy. Produkcje wydawane pod logiem Kouchi mimo życiowego tekstu, są miodem na uszy. A jak obiecuje król małolatek – to dopiero początek. Sztos. Kox. Kozak – te trzy wyrazy idealnie będą pasować do nowej twarzy 25-letniego artysty.

W jakiej odsłonie wolicie MiłegoPana? Disco polo czy może jednak rap?

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację