DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

MiłyPan, 24-letni artysta z Warszawy to jeden z najpopularniejszych twórców disco polo ostatnich lat. Wierni fani każdego utworu wyczekują, tak jak rośliny deszczu.

Na swoim koncie, prócz świetnych produkcji ma również występy gościnne w wideoklipach innych artystów – Swingera czy WonerS’a. Lecz to nie wszystko.

We wtorek, 17 listopada, MiłyPan był gościem zorganizowanego przez znaną formację Letni (ex. Letni, Chamski Podryw) streamu, w którym to razem z chłopakami tworzył, na oczach widzów, piosenki.

Okazuje się, że zaproszenie 24-letniego wokalisty do studia było strzałem w dziesiątkę. Chłopaki z Letniego stworzyli z Miłym utwór, który z pewnością podbije nie tylko klubowe parkiety, ale – jeśli powstanie klip – stacje telewizyjne.

Jak już wspomnieliśmy, utwór powstał na oczach widzów. W chwili obecnej dostępny jest tylko w wersji roboczej, jednak wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć jak on powstawał.

Piosenka to połączenie polsko-hiszpańskich klimatów. Miłemu przypadło nie tylko zaśpiewanie refrenu, ale również jedną ze zwrotek.

Fani na czacie oszaleli i już nie mogą doczekać się oficjalnej premiery. Za aranżację do piosenki odpowiadają DJ Sequence oraz Janusz Słonina.

Jak się Wam podoba? Dla nas to mega sztos!