Miły Pan przerwał koncert w obronie fana! Ochrona ostro zareagowała!

Miły Pan udowodnił, że jego fani są dla niego najważniejsi! Piękna postawa wokalisty!

Miły Pan, czyli po prostu Miły Piotrek. Wokalista disco polo, który zaistniał w branży dzięki swojej piosence pt:Królowa” oraz występnie w programie „Disco Star” telewizji PoloTv, po w sieci aż gotowało się od kontrowersji.

Jego autorskie bez wątpienia dwa największe przeboje to w/w „Królowa” oraz „Małolatki”. Na jego koncerty przychodzą ogromne tłumy fanów spragnionych dobrej zabawy a przede wszystkich pragnących usłyszeć i zobaczyć Miłego Pana na żywo.

Miły Pan przerwał koncert w obronie obezwładnionego fana!

W miniony weekend Miły Pan przerwał jeden z swoich koncertów. Z relacji video wynika, że stanął w obronie swojego fana, który przeskoczył przez barierkę ochronną aby być bliżej swojego idola. Ochrona koncertu zareagowała stanowczo i agresywnie wobec fana. Został zakuty w kajdanki i powalony na ziemię. Miły Pan niewiele myśląc postanowił przerwać koncert i wykrzyczał do ochrony: „Co Wy mu robicie?!”, „Co Wy mu robicie panowie?”, „Zostawcie go!”, „Co Wy mu robicie?!”. Po wszystkim fani zaczęli bić wielkie brawa w stronę wokalisty ,który dokończył swój koncert.

Poniżej udostępniamy video relację z całego zdarzenia. Bez wątpienia swoją postawą Miły Pan udowodnił, że dobre jego fanów jest dla niego najważniejsze.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację