DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Kilka dni na łamach naszego portalu informowaliśmy o nadchodzącej nowości od Moniki Szulborskiej, znanej jako Mikayla. Utwór w poprzedni czwartek ujrzał światło dzienne.

Do ostatniego momentu fabuła utworu była owiana tajemnicą. Jak się okazuje Mikayla zmaga się z miłosną rozterką, ponieważ chłopak, którego kochała jest w objęciach innej kobiety. Według szczerego wyzwania, chłopak był jej lekiem na całe zło, słońcem na niepogodę.

Najnowsza produkcja pt. „Całuje go” to rytmiczna, energiczna a przede wszystkim taneczna produkcja, która jest przyjemna dla ucha. Od dnia premiery minął tydzień, a piosenka wydana jako official audio po dziś dzień zbiera sobie pozytywne opinie.

Lekki, prosty tekst okraszona przepiękną barwą głosu do tego idealnie dopasowana aranżacja powoduje, że najnowsza propozycja na czwarty kwartał 2020 roku z pewnością rozruszała by niejeden dyskotekowy parkiet, gdyby imprezy były możliwe.

Mikayla wykonując ten utwór ma uśmiech na twarzy, a więc z pewnością jest przekonana, że ta miłość była toksyczna, a mężczyzna nie był „tym jedynym”.

Na łamach naszej stronie prezentujemy nowość od Mikayli. Jak ocenacie najnowszą propozycję?

Dla nas to niezwykła petarda, która ma wielkie predyspocyzje by stać się hitem roku.