Miejsce w którym zespoły Disco Polo gościły uległo zniszczeniu. Pogodowy Armagedon dał o sobie znak…

Wyrwane z korzeniami drzewa, pozrywane dachy przy czym nie brakło również zalanych miast oraz pozbawienia dużej ilości osób prądu.

Nad większością kraju wszyscy mieli okazję być świadkami chwili grozy.
Mocne a jednocześnie intensywne burze wraz z porywistym wiatrem, który nie zamierzał w żaden to sposób nie zamierzał zwolnić.
Z ustaleń do jakich udało nam się dotrzeć w muzycznym miejscu jakim jest Biesiady Leśna Iława okazało się iż wiatr momentami sięgał blisko ponad 120km/h.
Przy tego typu sile niestety pojawiło się wiele wyrządzonych szkód, pomimo dobrych myśli i momentu czekania aż wiatr z burzą się uspokoi niestety nic dobrego z tego nie wynikło.

Biesiady Leśna Iława na swoim profilu medialnym jakim jest Facebook, podzielili się przykrą nowiną dla sympatyków dobrej zabawy…

Umieszczona fotografia, która pojawiła się na osi czasu Biesiady Leśna zapiera dech w piersiach.
Serce pęka na widok szkód jakie zostały wyrządzone przez zjawisko atmosferyczne.
Wszyscy w chwilach grozy otrzymywali Alerty Pogodowe z informacją, na którą trzeba się przyszykować.
Jednakże do takich wielkich nawałnic nikt nie jest w stanie się przygotować.
Pod umieszczoną przykrą informacją dla imprezowiczów pojawiło się wiele słów otuchy stałych bywalców tegoż muzycznego miejsca jakim jest Biesiady Leśna.

To właśnie tam publika ma możliwość zasięgnięcia największej dawki energii muzycznej oraz wielkiej zabawy disco polo z ulubionym artystą z tej sceny.

„Niestety pogoda znowu wygrała..
Jak widać na załączonych zdjęciach czeka nas mnóstwo pracy nad uporządkowaniem terenu, dlatego musimy odwołać dzisiejsze spotkanie.
Bardzo nam przykro z tego powodu ale Wasze bezpieczeństwo zawsze jest dla nas najważniejsze!
Bierzemy się do roboty i widzimy się w sobotę!!
Pozdrawiamy i do szybkiego zobaczenia.”

Sobotnia impreza z pewnością była największym rozładowaniem przykrych momentów podczas koncertu disco polo jakim jest MarkusP. To właśnie jego skromną osobę w miejscu spotkań klubowicze mieli okazję przywitać z otwartymi ramionami. Po każdej burzy zawsze wychodzi słońce, z pewnością MarkusP zrobił to najlepiej jak potrafił.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację