Zespół Menelaos, którego pomysłodawcą jest producent muzyczny, Wojtek „Levelon” z pewnością jest jednym z popularnych muzycznych projektów. Ich utwory cieszą się ogromną popularnością. Ostatni, wydany na początku 2020 roku utwór pt. „Języki obce” w duecie z zespołem Discoboys zyskał sympatię słuchaczy. Idąc za ciosem Menelaos przygotował wakacyjną „przekozacką” nowość.

„Przekozacka” opowiada historię chłopaka, który zakochuje się w pięknej dziewczynie. Jeśli ktoś do niej startuje musi wyglądać na Jamesa Bonda. Bohater utworu jednak jest szczęśliwy z nią, bo dla niego jest prze-agentką.

Zwariowana nowość to rytmiczna, energiczna produkcja idealnie wpisująca się w wakacyjny, imprezowy chilloutowy klimat. To właśnie w tym okresie można spotkać na swojej drodze „Przekozackie” dziewczyny i „trzasnąć” z nimi fotkę.

Od premiery minęło zaledwie kilka godzin, a utwór został wyświetlony już 45 tysięcy razy. Zdobył blisko 3 tys łapek w górę i masę pozytywnych komentarzy nie tylko wystawione przez fanów ale też zespoły.

Słuchacze uważają, że „Przekozacka” jest przekozackim utworem, który skradnie wakacje. Nam też nowość od chłopaków przypadła do gustu i trafiła na listę ulubionych piosenek.

Teledysk stworzyła grupa Ultimate Media, zaś singiel został wydany za pośrednictwem Wydawnictwa Muzycznego Folk.

Również i my prezentujemy Wam tę nowość, która jest mega „Przekozacka”.