DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Na łamach naszego portalu wspominaliśmy już o tym, że grupa Fair Play pracuje nad nowym utworem. Produkcja dwa tygodnie temu ujrzała światło dzienne.

Piosenka pt. „Byłaś Mona Lisą” opowiada historię chłopaka, który chciałby cofnąć czas i naprawić błąd z przeszłości. Nie potrafi odnaleźć się w otaczającej go rzeczywistości.

Piękny wodne plenery idealnie wpisują się w klimat teledysku oraz utworu. Po raz kolejny zespół stanął na wysokości zadania i zaprezentował bardzo klimatyczny i sympatyczny utwór, przy którym łza w oku się kręci. Bardzo smutna historia okraszona ciekawą linią melodyczną. Tekst z łatwością wpada w ucho.

Od premiery minęło dwa tygodnie a utwór nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Fani doceniają przede wszystkim aranż, ładny i życiowy tekst a także piękny klip. Wśród ocen znajdują się wystawione przez znane i lubiane zespoły, które bardzo są zaskoczone poziomem produkcji.

Podsumowując: „Byłaś Mona Lisą” to przepiękny utwór, który z pewnością pokocha miliony fanów. Romantyczna a zarazem smutna historia, która może spotkać każdego z nas.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę nowość, której nie można ominąć.