DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Fair Play pochodzi z Radomia. Na swoim koncie grupa ta ma wiele hitów, a każda zaprezentowana nowość od nowa nas zaskakuje.

Dwa tygodnie temu Mateusz i Rafał zaprezentowali nowość pt. „Wszystko Takie Proste„. Jak piszą, to „opowieść o nie tylko o miłości i tęsknocie, ale też o utraconych relacjach, które są częścią przeszłości, a chcemy aby na nowo stały się teraźniejszością„.

Najnowsza propozycja to energiczna, nagrana w klubowych klimatach propozycja, którą po raz kolejny chłopaki pokazali klasę. To kolejna premiera od zespołu, w której drzemie ogromny potencjał a sam utwór jest niezwykle emocjonalny.

Z jednej strony towarzyszy nam euforia, ale z drugiej ból. Euforia, ponieważ jednak „Wszystko takie proste” jest gdy mamy kogoś obok, ale z drugiej – pukamy w drzwi, które są przed nami zamknięte na cztery spusty a nikt nie słyszy naszego, bolesnego wołania.

Wideoklip do utworu nakręciła firma Itek Studio. W teledysku widzimy, że Mateusz będąc przy kobiecie swojego życia jest szczęśliwy i uśmiecha się, dzięki niej i dla niej. Klip wygląda jak wstęp do dobrego filmu romantycznego, którego fabuła kończy się happy endem.

„Wszystko takie proste” to utwór, obok którego nie można przejść obojętnie. Zespół stworzył numer w nieco innym stylu niż te, jakie znamy.

Bardzo sympatyczna, energiczna produkcja z niezwykle poetyckim tekstem okraszona świetnym wokalem i aranżacją. Od dnia premiery – jak już wspomnieliśmy – minęło dwa tygodnie, a utwór w dalszym ciągu cieszy się zainteresowaniem oraz zbiera sobie masę pozytywnych opinii.

  • Za****e
  • Megaa utwór 😘😉
  • Jest grubo panowie!!!👍🍷💪
  • Genialne!

To tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod video. Świadczą one tylko i wyłącznie o jednym: mamy do czynienia z produkcją na wielkim poziomie.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę energiczną, poetycko napisaną nowość. Podoba się?