GłównaPremiery

Ziściło się marzenie Mateusza z zespołu Fair Play! Artysta wyznał co tak naprawdę czuje! Premiera ”Być z Tobą aż po świt” – posłuchaj już teraz.
Radio FTB

Radomski zespół Fair Play na swoim koncie ma wiele bardzo zaskakujących produkcji, które – z każdym nowo wydanym utworem kradną serca słuchaczy.

We wrześniu lider grupy, Mateusz, w utworze „Byłaś Mona Lisą” zdradzał, że stracił coś co liczyło się w jego życiu – stracił miłość. Miłość, którą chciałby od nowa wzniecić.

Zaledwie miesiąc później, uśmiech na twarzy Mateusza powoli zaczynał wracać, co można było usłyszeć w utworze „Wszystko takie proste”, a artysta za wszelką cenę starał się odciąć od przeszłości.

Okazuje się, że Mateusza marzenia się ziściły a uśmiech na twarzy gości w stu procentach. Pod koniec listopada grupa zaprezentowała swój najnowszy numer pt. „Być z Tobą aż po świt”.

Utwór opowiada historię pewnego chłopaka, który nareszcie znalazł upragniony raj. Spędza wieczór przy kominku z drinkiem i kobietą u swojego boku. Kobietą, która wyznała mu miłość. Z dalszej części piosenki można wywnioskować, iż podmiot liryczny od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku, o czym świadczy ostatnie dwa wersy utworu.

Bohaterem najnowszej produkcji jest najprawdopodobniej sam Mateusz. Chłopak, po miłosnych perypetiach, znalazł wreszcie swój upragniony raj, co było jego marzeniem. Marzenie to ziściło a mężczyzna jest bardzo szczęśliwy i chciałby by tak już zostało na lata.

Najnowsza produkcja – tak samo jak poprzednie – cieszy się zainteresowaniem i bardzo przypadła fanom do gustu. Utwór podoba się fanom do tego stopnia, że niektórzy nakłaniają zespół do stworzenia wideoklipu. W niektórych momentach utworu można również usłyszeć jak napisali twórcy, dość nietypową barwę z muzyki klubowej, co jeszcze bardziej nadaje klimatu produkcji.

Fani doceniają styl, aranż, a przede wszystkim bardzo piękny, romantyczny tekst.

Wśród komentarzy możemy przeczytać następujące opinie (pisownia orygialna):

  • ? Perfecto ?
  • Wow? SUPER???????????
  • Jest moc ?…pozdrowionka 🙂

Zespół tworzą bracia Rafał i Mateusz. „Być z Tobą aż po świt” to kolejny solowy utwór Mateusza. Wszyscy, którzy obawiają się, że Rafał opuścił szeregi zespołu uspokajamy: usłyszymy jeszcze Rafała w piosenkach, o czym potwierdził Mateusz.

Bez obaw. Rafał nie opuścił szeregów zespołu Fair Play. W utworach będzie pojawiał się sporadycznie. Mamy wspólnie nagrane dwie produkcje, które obecnie czekają sobie w archiwum. Niestety, nie jestem w stanie określić kiedy się one pojawią, ponieważ nie znam dat premier. Ale premiery na pewno odbędą się. Zachęcamy do śledzenia naszych sm-ów, tam przekazujemy informacje na temat nadchodzących nowości. – zdradził nam Mateusz w prywatnej wiadomości.

Podsumowując: Najnowsza produkcja zachwyca pod każdym względem. Bardzo fajnie się jej słucha. Z pewnością potencjał został wykorzystany w stu procentach.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę wyborną nowość.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację