Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Zapowiedzi

Marioo zaprezentował fragment nowego utworu! Szykuje się premiera, która pozamiata niejeden parkiet!

Marioo zaprezentował fragment nowego utworu! Szykuje się premiera, która pozamiata niejeden parkiet!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Marioo, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców disco ostatnich miesięcy. Utwory zespoły emitowane są w wielu stacjach radiowych. 10 czerwca b.r. na oficjalnym kanale YouTube pojawiła się wakacyjna nowość pod tytułem „Czy Ty powiesz”, która znalazła sobie upodobanie wśród fanów.

Kilka dni temu na facebookowym fanpage’u zespołu pojawiło się blisko minutowe video, w którym został zaprezentowany fragment nowego utworu. Nowa produkcja od Marioo nosi tytuł: „Dziewczyna ze wsi”. Klip do piosenki będzie realizowany już w najbliższą niedzielę, 5 lipca, zaś premiera – jak mówi sam lider zespołu – planowana jest jeszcze w lipcu.

Fani (w tym my) z niecierpliwością czekają na nadchodzącą nowość. Utwór ma bardzo ogromny potencjał i jesteśmy przekonani, że Marioo nim podbije niejeden imprezowy parkiet. Zapewne będzie to również nowy hit wesel.

Z niecierpliwością wyczekujemy dnia, kiedy zostanie ogłoszona data premiery. Będzie sztos i wybuch głośników.

Tymczasem, by umilić czas oczekiwania, przypominamy poprzednie dwie produkcje.

Jesteście ciekawi efektów?