Marcin Miller pożegnał się z fanami!? Zespół Boys przebywa w miejscu zagrożenia? Mamy oświadczenie wokalisty!
Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia(3 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Zespół Boys to legenda muzyki disco polo. Ich przeboje znają wszyscy fani muzyki tanecznej.
Marcin Miller to jeden, z najbardziej znanych, polskich gwiazd tego rodzaju muzyki. Na rynku muzycznym aktywny od 1991r.
Stworzył kawałki, które do dziś nuci cała Polska oraz Polonia poza granicami kraju. Zespół zdobył 5 platynowych płyt i 2 złote.
Kto nie zna przebojów „Jesteś szalona” czy „Wolność.”

Cały skład zespołu wyleciał wo Stanów Zjednoczonych z okazji gali muzyki disco polo która odbędzie się 31-go stycznia w Chicago oraz 1-go lutego w Nowym Jorku.

Panowie z zespołu Boys do Stanów wylecieli kilka dni przed koncertami aby naładować baterie i cieszyć się słońcem. Jednak nie jest tak kolorowo jak być miało.
Marcin Miller na swoim Instagramie poinformował fanów o trzęsieniu ziemi jakie minęło Florydę gdzie aktualnie przebywają. Niestety to nie koniec złych wiadomości, wkrótce do Florydy ma dotrzeć tsunami przed którym ostrzegają członków zespołu aplikacje zainstalowane w ich telefonach.

Lider zespołu Boys Marcin Miller w wideo materiale pożegnał się z fanami i pozdrowił wszystkich sympatyków zespołu Boys.

Miejmy na uwadze również to że jeżeli faktycznie coś zagrażałoby bezpieczeństwu zespołu i pozostałych turystów, mieszkańców Florydy z pewnością ewakuowano by dany obszar.

Zatem uspokajamy fanów zespołu. Zagrożenie nie jest dość duże aby panikować a pożegnanie wokalisty z fanami było nie do końca na poważnie. ; )

[Aktualizacja 30.01.2020]
Marcin Miller przyznał w kolejnym wideo filmie iż nie myślał że pierwsze wideo w którym mówi o trzęsieniu oraz tsunami weźmie ktoś na poważnie.
Nasza redakcja przyznaje że pierwszym filmem zostaliśmy również zaniepokojeni.
Wokalista postanowił nagrać oświadczenie w którym informuje że to był tylko delikatny żarcik.

Zatem informujemy że zespół Boys ma się dobrze a ich bezpieczeństwu nic nie zagraża!


Komentarze