Marcin Miller – Lider zespołu Boys sprowadził internautów na ziemię! Szczerość drogą do sukcesu.
DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Życie gwiazd muzyki disco polo przerwóciło się do góry nogami.
Pandemia pokrzyżowała wszystkim muzycznym gwiazdom plany.

Rok 2020 okazał się dla wszystkim czymś ciężkim do przetrwania, nie tylko dla muzyków ale i również osób które funkcjonowały poza rynkiem muzycznym.
W marcu obostrzenia były na tak silne iż wprowadzono zakaz imprez masowych, przez co część artystów musiała zaprzestać koncertować.
Przykrym faktem jest to iż w niektórych przypadkach artystów disco polo sprawy się tak skomplikowały że musieli na czas pandemii odnaleźć się w innym źródle zarobku.
Rząd bardzo drastycznie wprowadził wielki haos dla wszystkich, gdyż obostrzenia które były w pewnym stopniu rygorystyczne artyści nie mogli błyszczeć na muzycznych scneach to po chwilowym olśnieniu postanowiło nastąpić chwilowe zluzowanie przy którym wystąpiły limity publiczności.

Marcin Miller lider z zespołu Boys z pewnością nie może narzekać na swoją obecną sytuację finansową etc.
Podczas większej ilości wolnego czasu ten złoty czas poświęca swoim najbliższym od rodziny, którą kocha nad życie po przyjaciół i nie tylko.
Są tego wszystkiego plusy i minusy, fani z pewnością tęsknią za wielkimi koncertami zespołu Boys.
Jednakże czas, który obecnie panuje w naszym kraju nazwijmy czasem regeneracji dla artystów, gdzie powrócą na scenę z wielką energią przy której będzie aż się chciało brać udział w jeszcze to większej ilości imprez masowych niż dotychczas.

źródło: materiał prasowy

Niestety zawsze trafi się gdzieś osoba, która będzie interpretować sporo informacji z życia gwiazd po swojemu, własnym tokiem myślenia.
Jednakże Marcin Miller nie pozostawił suchej nici na internautach i postanowił oficjalnie przedstawić swoje stanowisko.
Miejmy nadzieję iż na przyszłość część odbiorców, fanów artysty przemyśli na przyszłość swoje złote myśli zanim zostaną one przedstawione publicznie.

Jak zdradził sam artysta w wywiadzie z Wirtualna Polską:

W 2019 roku tych koncertów było 200, teraz mamy ich 20, ale jestem bardziej wesoły, ponieważ mam więcej czasu na spotkanie się z rodziną, z przyjaciółmi – mówił Marcin Miller . – I właśnie cały czas się odkażamy i wyganiamy tę pandemię z siebie. Zatem naprawdę jest fajnie. Nawet nie wiedziałem, że mam tyle pilotów w domu i tak piękny ogród, po prostu nie miałem czasu na to, a teraz jest na wszystko czas. Odwiedzanie wnuka, odwiedzanie dzieci, wyjazd z żoną gdzieś, gdzie mamy swój azyl, zatem jest pięknie.”