O Gwiazdach Ważne

Marcin Miller (Boys) z wyjątkowym prezentem dla fanów!

Marcin Miller (Boys) z wyjątkowym prezentem dla fanów!
Radio FTB

HypeMe to aplikacja, której użytkownicy mogą zamówić życzenia, pozdrowienia, piosenkę z dedykacją na różne okazje od swoich ulubionych idoli. Z aplikacji tej korzysta wiele gwiazd z branży disco polo, m.in MiłyPan, Energy Girls, Czadoman czy lider grupy Discoboys – Kamil Kossakowski.

Marcin Miller z formacji Boys również dołączył do grona użytkowników, umożliwiając tym samym swoim fanom zrobienie prezentu. Jak zdradził wokalista, najczęściej zamawianym utworem na życzenie jest ponadczasowy klasyk „Jesteś szalona„.

Jak podkreśla muzyk, każde zrealizowane zamówienie wspiera Fundację Herosi, a co za tym idzie spełniamy marzenie swoich bliskich ale również robimy dobre uczynki pomagając w ten sposób podopiecznym wspomnianej Fundacji.

Dostanie prezentów od gwiazdora disco polo to z pewnością dla wiernego fana tej muzyki ogromny zaszczyt. By otrzymać video na życzenie wystarczy pobrać aplikację, założyć konto i złożyć zamówienie. W przeciągu kilku dni powinniśmy cieszyć się stworzonym specjalnie dla nas materiałem wideo od wybranego idola.pobierz aplikację