Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne Boys

Marcin Miller (Boys) uronił łzy! Zdarzenie zarejestrowały kamery telewizyjne!

Marcin Miller (Boys) uronił łzy! Zdarzenie zarejestrowały kamery telewizyjne!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Marcin Miller, wokalista znanego zespołu, wielokrotnie udowodnił, że jest człowiekiem o wielkim sercu. We wrześniu ub.r. artysta opublikował zdjęcie, w którym Fundacja Miś dziękuje za okazaną pomoc.

Doceniony wokalista pojawił się w programie „Sprawa dla reportera” Elżbiety Jaworowicz.

W wyemitowanym 7 stycznia 2021 roku odcinku głównym bohaterem była sprawa dwuletniego Mikołaja z Białegostoku, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje pilnej pomocy.

Lider grupy Boys przywitał widzów wykonaniem utworu „Jesteś szalona„, którym porwał do tańca m.in prowadzącą.

W rozmowie utalentowany muzyk przyznał, że w domu oglądając „Sprawę…” zdarzyło mu się uronić niejedną łzę, ponieważ jest bardzo uczuciowym człowiekiem.

  • W domu to co innego. Ja wiem, że ludzie patrząc na mnie na scenie, oceniają mnie jako takiego cwaniaka. A ja lubię sobie popłakać” – powiedział w programie TVP.

Dwuletni Mikołaj, by w pełni cieszyć się życiem potrzebuje kosztownej operacji. W akcję włączyło się wiele gwiazd z branży disco polo oraz polska drużyna piłkarska. Marcin Miller w programie opowiedział o tragedii, która dotknęła Mikołaja i jego rodzinę. Artysta należy do grona osób, które zaangażowały się w pomoc chłopczykowi. Korzystając z okazji, lider zespołu Boys, w imieniu wszystkich poprosił o pomoc dla dwuletniego białostoczanina.

Warto dodać, że Marcin Miller nie jest pierwszą gwiazdą ze świata disco polo zaproszoną do studia. 26 listopada 2020r. TVP wyemitowała odcinek z udziałem Zenka Martyniuka z zespołu Akcent, który zaangażował się w zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego na SMA Filipka, pochodzącego z miejscowości Gradele (woj. podlaskie). Gradele to rodzinna miejscowość króla disco polo.

Czwartkowy odcinek z udziałem lidera grupy Boys do obejrzenia na stronie vod.tvp.pl