Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Mama znanego artysty tego chciała! Wielka duma z Victorii Łukasza (Shot).

Mama znanego artysty tego chciała! Wielka duma z Victorii Łukasza (Shot).

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Łukasz Jabłoński to młody chłopak tworzący muzykę disco, ukrywający się od pewnego czasu pod pseudonimem Shot swoim muzycznym brzmieniem bawi nas od 2019 roku. Debiutancki utwór pt. „Kręcisz mnie” był miodem na uszy dla słuchaczy.

Początek roku 2020 zespół Shot (początkowo Joint) rozpoczął z klubowym brzmieniem, w wyniku którego powstał bardzo taneczny muzyczny numer pt. „Mama chciała„. Twórcy utworu żartobliwie zapowiadali piosenkę jako „MAMA ostrzegała + Ona by tak CHCIAŁA = Mama chciała„.

Wydany 12 lutego 2020 roku za pośrednictwem wytwórni Green Star utwór zawiera bardzo życiowy tekst, który odnosi bezpośrednio do płci męskiej jak i żeńskiej.

Ten niezwykle klubowy numer, do którego zrealizowano ciekawy oraz pomysłowy teledysk w serwisie YouTube odtworzono już ponad 2 mln razy.

Choć od premiery minął blisko rok, to propozycja nadal jest chętnie odsłuchiwania, a liczba odsłon rośnie cały czas. Wśród komentarzy można znaleźć opinie również z zagranicy, co jest tylko potwierdzeniem jakości i talentu wokalnego. Można znaleźć m.in opinie takie jak:

  • Great music and video
  • Супер

Gratulujemy 2 mln wyświetleń i życzymy kolejnych milionów. Czekamy z niecierpliwością na nowe produkcje spod znaku petardy! Dla nas propozycja na rok 2020 jest bardzo wybuchowa i chętnie do niej wracamy.