Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Mała wielka zmiana w życiu Dawida Narożnego. Fani disco polo mają swoją teorię.

Mała wielka zmiana w życiu Dawida Narożnego. Fani disco polo mają swoją teorię.

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Niespodzianka jaka mogła pojawić się dla wszystkich do nowina jaka pojawiła się mediach społecznościowych artysty disco polo.

Dawid Narożny na swoim Instastory umieścił bardzo wymowne zdjęcie. Fotografia spod Urzędu Stanu Cywilnego daje wiele do myślenia. Internautom po ujrzeniu tego typu fotografii przyszło kilka myśli.
Pierwsze typy były rezerwacją terminu ślubu, która z pewnością okaże się największym wydarzeniem w życiu Dawida Narożnego oraz jego ukochanej Joasi.

Kolejnym typem okazała się rejestracja Marcelka, który całkowicie niedawno uszczęśliwił swoją obecnością ogromna ilość fanów oraz samych rodziców.
Na profilu społecznościowym jakim jest facebook, fani Dawida Narożnego toczą obfitą debatę i zdania są podzielone.
Wydarzenia w życiu Dawida nabierają ogromnego tempa.
Wszyscy są pod ogromnym wrażeniem tak wielkich zmian po ciężkich burzowych chwilach.

Pełne uroku narzeczeństwo spełnia się nie tylko jako świetni rodzice, ale również w swoich kolejnych pasjach.
Obecnie mamy ciężki okres na urządzenie hucznego wesela w świetle swoich najbliższych, jednakże są sposoby aby takowe obostrzenia obejść.

Z pewnością szczęśliwi rodzice wybrali się do Urzędu Stanu Cywilnego aby zarejestrować w rejestrze osób swojego synka Marcelka.