O Gwiazdach Ważne

Magdalena Narożna postanowiła zabrać się za intensywne przygotowania do…

Magdalena Narożna postanowiła zabrać się za intensywne przygotowania do…
Radio FTB

Wszyscy bacznie śledzą losy liderki zespołu Piękni i Młodzi. Dotychczas mieliśmy wszyscy okazję podziwiać piękną Magdalenę Narożną w typowo disco polowej odsłonie tymczasem nadszedł czas na zmianę szaty.

Wokalistka disco polo postanowiła dość intensynie zabrać się za przygotowania do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
Wpis, jaki pojawił się na pofilu artystki zaskoczył ogromną rzeszę fanów. Wiadomym faktem iż liderka zespołu PiM dba o swoją formę cały czas, to dodatkowo u jej boku możemy podziwiać artystkę wraz z trenerem. Gwiazdy muzycznej sceny tanecznej widnieją coraz częściej na pierwszej stronie gazet, co darzy wszystkich jeszcze większym zainteresowaniem swoich ulubionych artystów.

Fani doskonale wiedzą iż liderka zespołu Piękni i Młodzi dba o swoją figurę niemal że codziennie, jej uroda w żaden sposób nie jest zniszczona poprzez codzienną pielęgnację oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.
Na Instagramie nie mogło zabraknąć wymownej fotografii, na której widać jak Magdalena bardzo intensywnie zabrała się za rozwój i jeszcze większą formę swojej dotychczasowej kondycji.
Nie ma co ukrywać iż udział w programie „Twoja Twarz Brzmi znajomo” to ogromny wyczn dla wszystkich muzyków i nie tylko, przy czym dobra forma jest drogą do osiągnięcia wielkiego sukcesu.
Nie zabrakło również wymownego wpisu od samej gwiazdy disco polo:

Jak już pewnie słyszeliście zaczynam przygodę w programie ,,Twoja Twarz Brzmi znajomo” nie ukrywam że to ciężka praca wokalna oraz fizyczna 🙂 postanowiłam więc zadbać o swoją sylwetkę oraz wydolność , aby bez problemu przebrnąć przez wszystkie odcinki 🙂 postawiłam na @bodylab_fitness_pl i treningi EMS które prowadzi Robert i Natalka 🙂 powiem Wam szczerze że zapowiada się kolejna świetna przygoda ? po pierwszym treningu czuje się rewelacyjnie ? i nie mogę doczekać się kolejnych !!! Jest moc !pobierz aplikację