Magdalena Narożna odpowiada fanom na karygodne zachowanie.

Szczepienie to nasza wspólna odpowiedzialność, podkreślają eksperci.

Liderka zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna wraz ze swoim ukochanym postanowiła zrobić krok w przód o lepsze funkcjonowanie.
Magdalena Narożna to pełna uroku wokalistka disco polo z potężnym głosem, oraz piękną figurą.
Przeboje zespołu śpiewa cała Polska, największa publika bawi się przy pełnych energii produkcjach zespołu m.in. „Niewiara„, „Nowa Ja” czy też „Długa Noc„.
Artystka by spokojnie i swobodnie bez żadnych problemów mogła funkcjonować w życiu codziennym oraz podróżować wspólnie ze swoim ukochanym postanowili poddać się szczepieniu.

Zobacz również: https://mediadisco.pl/magdalena-narozna-zaszczepiona-wokalistka-nie-miala-innego-wyjscia/

W swoich social media artystka poinformowała swoich fanów o przyjęciu dawki szczepionki, z wymownym opisem pod umieszczona fotografią: „Oby wróciła normalność”
Pod relacją pojawiła się fala komentarzy od fanów, którzy po raz kolejny się podzielili.
Przyjęcie szczepionki z pewnością ułatwi wokalistce podróżowanie oraz wypoczywanie w ciepłych krajach nie zapominając o błyszczeniu na największych festiwalach muzyki tanecznej i nie tylko.
Magdalena Narożna po przyjęciu dawki szczepionki z pewnością będzie czuła się spokojniejsza i nie będzie obawiała się o cokolwiek.

Fani Magdaleny Narożnej po raz kolejny postanowili się podzielić.

Komentarze jakie zostały umieszczone pod relacją Magdaleny Narożnej delikatnie nazywając, mogą wyprowadzić z równowagi. Dbanie o swoje zdrowie nie jest czymś złym, funkcjonowanie blisko swoich fanów jest wręcz wzorem do naśladowania.
„Dramat”
„Oby ludziom rozum wrócił”
„Żenada, dawać wstrzykiwać sobie truciznę”
„Nie ma jak to się szczepić i myślą ze wróci normalność poprzez eksperyment którzy są testowani na ludziach”
Tragedia…może jakaś nowa piosenka…ostania prosta….”

Magdalena Narożna w swoim InstaStory postanowiła zabrać głos przerywając codzienne obowiązki!

Ja rozumiem, że każdy w sobie ma złe emocje i chce je wyrzucić. Dobrze wyrzucajcie pod moimi zdjęciami, piszcie jeżeli to Wam ulży. Takie krytykowanie, dobijanie obrażanie wyzywanie, to zróbcie to zdecydowanie ja Wam wszystkim przesyłam bardzo dobrą energię, pozytywną życzę Wam dużo zdrówka i dużo uśmiechu i dużo pozytywnej energii przede wszystkim. Bo chyba to się przyda, jeżeli chodzi o ten post o demokracji to właśnie widać pod tym zdjęciem jaka jest demokracja, że człowiek który poszedł z własnego wyboru by się zaszczepić, żeby wrócić i spokojnie iść do pracy i nie martwić się że przytuli kogoś, czy też poda rękę. Ponieważ moja praca polega na kontakcie z ludźmi, ja po prostu postanowiłam się pójść zaszczepić, tylko i wyłącznie to moja decyzja absolutnie Was do tego nie namawiam zupełnie. Jeżeli macie odmienne zdanie, nie róbcie tego. Tak jak mówię, każdy decyduje za siebie. Ale chyba nie warto tak bardzo krytykować osób, które postanowiły to zrobić. Ja chcę spokojnie wyjść do ludzi, chce podawać im ręce, chcę się z nimi przytulać, chcę robić z nimi zdjęcia. Czyli to na co czekają po koncercie, a nie myśleć w głowie że będę ludzi gdzieś tam odpychała bo nie daj Boże się zarażę…Uśmiechajcie się do siebie, bo takie przykrości mogą wrócić, mam jednak nadzieję że do nikogo one nie wrócą.Magdalena Narożna

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację