O Gwiazdach Ważne

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) znalazła nową pasję. Nastąpią kolejne zmiany w zespole?!

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) znalazła nową pasję. Nastąpią kolejne zmiany w zespole?!
Radio FTB

Magdalena Narożna, liderka i wokalistka zespołu Piękni i Młodzi już nie raz pokazała swoim fanom swoją charyzmę. Znana artystka jest od jakiegoś czasu w nowym, szczęśliwym związku.

Z początkiem roku 2020, wokalistka wystąpiła w muzycznym programie stacji Polo TV ”Disco Band Weselny Show”, w którym swoim fanom dała poznać się w nieco innej odsłonie – jako perkusistka. Następnie w listopadzie poinformowała fanów, że podjęła współpracę z TVP i już niebawem na antenie zagości nowy program z udziałem piosenkarki. Na obecną chwilę spekuluje się, że Magdalena zostanie prowadzącą nowy show.

Magda jednak postanowiła się nie poddawać i realizować swoje pasje. Kolejną z nich jest występ w popularnym programie telewizji Polsat – „Twoja twarz brzmi znajomo”.

32-letnia piosenkarka na swoim instagramie zamieściła fotografię prosto z treningów z sali fitness.

Nowych odcinków z udziałem Magdy Narożnej najprawdopodobniej możemy spodziewać się wiosną. Jak pisze artystka, chce dotrwać do samego końca.

Warto dodać, że liderka zespołu PiM to kolejna osoba z branży disco polo biorąca udział w „Twoja twarz…”. W programie Polsatu mogliśmy już oglądać zmagania Czadomana.

Artystka zaczęła uczęszczać na zajęcia fitness w celu poprawy swojej sylwetki. Zajęcia pomogą przebrnąć jej do samego końca.

W imieniu całej Redakcji życzymy sukcesów w programie.pobierz aplikację